czwartek, 26 kwietnia 2018

Bezsenność na Manhattanie - Sarah Morgan

       Paige ma ułożone życie - przyjaciółki, wymarzona praca, super mieszkanie. Jednakże kiedyś dobra passa musi się skończyć...
       Dziewczyna jest bardzo pracowita oraz zorganizowana. Ma nadzieję, że wkrótce otrzyma awans. Jednakże zamiast niego dostaje odprawę. Nie chce martwić bliskich, ponieważ i tak całe życie nad nią czuwają, troszczą się i są nadopiekuńczy, ponieważ Peige urodziła się z wadą serca. Postanawia wraz z przyjaciółkami otworzyć własny biznes! Jednakże nie jest łatwo wybić się nowej firmie w Nowym Jorku. Jedyną osobą, która może jej pomóc jest Jake - przyjaciel jej brata. Jake jest bardzo przystojny, pracowity jednakże wygląda na to, że bardzo chce odseparować się od dziewczyny. Jak myślicie co może z tego wyniknąć? 
       Nie jest to jednak pusty romans. Książka zawiera wiele poważnych i pouczających wątków. Pokazuje nam różne oblicza miłości - przyjacielską, braterską, rodzicielską na tej prawdziwie romantycznej kończąc. :) Powieść ma w sobie też dużo zabawnego humoru, dlatego czyta się ją bardzo lekko i nie można się od niej oderwać. Zarezerwujcie sobie na jej przeczytanie najlepiej jakieś wolne popołudnie, ponieważ ja przez nią zarwałam nockę. 
       Bezsenność na Manhattanie to pierwsza część serii trzech książek. Kolejne opowiadają o przyjaciółkach Paige. W każdej jedna jest narratorką danej powieści. Recenzje tych książek również ukażą się na blogu.

Wpis w ramach wyzwania WyPożyczone - bloga Rudym Spojrzeniem  Serdecznie zachęcam do wzięcia udziału.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz